KIRAZENGINI - Oyun Oynayarak Gerçek Para Kazanın!

Kullanıcı Sayısı
6605
Toplam Ödenen
183.00 TL
Toplam Yatırım
37260.00 TL
GÜNDÜR ÇALISIYORUZ
56

HAKKIMIZDA

Şirket Bilgileri

Ünvanı

Sinyap Mühendislik İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Kirazengini.com)

Ticaret Sicil Numarası

1163

Mersis Numarası

0771021923400017

Elektronik Posta Adresi

destek@kirazengini.com

Telefon

0 850 532 54 72
Çağrı Merkezi Hergün 09:30 - 18:00 saatleri arasında çalışır.

Adres

Ada Mahallesi Fener Yolu Caddesi No:10 SİNOPNedir Bu Kirazengini ?

Son zamanlarda popülerliği artan ve sadece internet üzerinden oyun oynayarak, para kazanmanızı sağlayan oyun sitelerine olan ilgi, gün geçtikçe artmaktadır.

Mevcut oyun sitelerinde yasadığınız sıkıntıların olmayacağı, keyifli ve eğlenceli bir şekilde zaman geçirebileceğiniz yeni bir oyun hazırladık.

Kira Zengini Kullanıcılarına online olarak hizmet veren, sanal emlaklar alabileceğiniz ve bu emlakların kiralarından gelir elde etmenizi sağlayan bir oyundur.Farkımız Nedir ?

Kirazengini.com piyasada varlık gösteren birçok sitenin aksine size, bir ayda yatırdığınız paranın fazlasını kazandırmayi taahüt etmemektedir. Çünkü hiçbir sistemin, bu kadar hızlı kazandırarak uzun sureler ayakta kalması imkansızdır.

Sitenin çalışma hayatına sorunsuz bir şekilde devam edebilmesi için, para kazandırma oranlarımızı hem kullanıcılarımız, hemde sistemimiz için en ideal değerlere göre ayarladık.

Sistem tamamıyla yasal bir şekilde işleyecek olup bütün alışverişler faturalı olarak yapılacaktır.

Değerli kullanıcılar sizler için aklınıza takılabilecek bütün soruların cevaplarını vermeye çalıstık. Eğer almak istediğiniz cevaplara burada ulaşamıyorsanız bizimle iletişime geçmek için TIKLAYINIZ