KIRAZENGINI - Oyun Oynayarak Gerçek Para Kazanın!

Kullanıcı Sayısı
6605
Toplam Ödenen
183.00 TL
Toplam Yatırım
37260.00 TL
GÜNDÜR ÇALISIYORUZ
56

KULLANICI ŞARTLARI VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Madde 1

Taraflar arasında akdedilen bu sözleşme kirazengini.com ile üye arasında kullanım şartlarını ve gizlilik politikasını tanımlar.

Madde 2

2.1. kirazengini.com 01.11.2016 tarihinde yayın hayatına başlamış, sanal kiralama oyunu ile para kazanma imkani sunarak üye toplamaktadir.

2.2. kirazengini.com üyelerine bilgilendirme amacıyla sunduğu içeriğin teşvik ve yönlendirme amacı taşimadiğini iş bu sözleşmede açıkca beyan eder ve sitede servis edilen aktif hizmetlerden yararlanmak için bir bedel ödeyerek veya herhangi bir şekilde siteye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi kullanım koşullarini kabul etmiş sayılır.

2.3. Is bu sözleşme kirazengini.com tarafından üyelere bedel karsılığında vereceği oyun parası yani 'altın' ile ilgili odeme koşullari, gizlilik, çalışma yönetimi sözleşmenin uyuşmazlıklarının çözümü ile ilgili kurallar ile kullanıcının karşılıklı yükümlülüklerini belirler.

2.4. Ayrıca isbu sözleşme üyelik için üyelerden hiçbir ücret talep edilmeyeceği açikca beyan edilmiştir. kirazengini.com üzerinden belirtilen hesap numarası dışında yapılan ödemeler geçerli sayılmayacak olup, sitenin belirtmiş olduğu hesap numarası ve ödeme şekilleri dışında yapılacak tüm ödemelerden sitemiz sorumlu olmayacaktır.

Madde 3

Üyelik Sistemi ve Siteye Ulaşım Sağlayan Üyelerin Yükümlülükleri

3.2.Üyelik bir üst maddede belirtilen şartlarda , satın alınan 'altın' dahilinde KiraZengini isimli sitenin kullanıcı tarafından kullanım hakkını ifade eder.

3.3. Üyelerin ve ziyaretçilerin site üzerinden gerçeklestirdiği her türlü olumsuz fiil ve davranişlar bulunduğu yorumlar, hakaret ve Turk Ceza Kanununda suç olarak tanımlanmiş her türlü fiilin hukuki ve maddi sorumlulukları kendilerine aittir. KiraZengini bu tür fiil ve davranişlarda sorumluluk kabul etmez.

3.4. Üye site üzerinden giriş yapmak için kullandiği bilgileri hiç kimse ile paylaşamaz. KiraZengini üye bilgilerinin saklanmasi ve gizliliği için gerekli donanımsal yapıya sahiptir. Üyelik bilgilerinin güvenliği ile ilgili tamamıyla üyenin kendisi sorumludur. Kayıp ve çalıntı üyelik bilgilerinden kirazengini.com sorumlu tutulamaz.

Madde 4

Web Sitesinin Yetkileri ve Kullanıcının Özen Yükümlülüğü

4.1. Site yönetimi üyenin belirtilen iş bu sözleşmedeki maddelerden herhangi birini ihlal ettiğini tespit etmesi durumunda üyenin üyeliğine son verme hakkına sahiptir.

4.2. Bir baska kişi tarafından üyeye ait bilgilerin kullanılması durumunda site yonetimi tarafından üyenin üyeliği sınırsız şekilde sonlandırılır.

4.3. Site IP bilgilerinin ve diger kayıt altına alınan bilgilerin kontrol edilmesi de dahil olmak üzere üyeliğin bir başka kişi tarafından kullanıp kullanılmadığını test etme hakkı vardır.

4.4. Üye, site üzerinden yapacağı tüm yazışmalardan ve işlemlerden bireysel veya tuzel kişilik olarak kendi sorumludur. Üye bu yazışma ve işlemlerin site tarafından kayıt altına alınmasını kabul eder. Herhangi bir uyuşmazlık durumunda site tarafından tutulan bu kayıtların geçerli ve bağlayıcı kesin ve munhasir delil olacağını, bunların usülüne uygun tutulduğunu, bunlara karşi tüm itiraz ve defi haklarından peşinen feragat ettiğini kabul eder.

4.5. Siteye üye olan her kullanıcı doğru bilgiler vermeyi ve bu bilgilerde meydana gelebilecek değişlikleri siteye bildirmeyi taahhüt eder. Site üyelerinin bilgilerinin dogruluğu veya yanlişlığından kirazengini.com sorumlu tutulamaz. Site yönetimi kaybedilen veya değiştirilen üyelik bilgilerinden sorumlu degildir. Site üyelerinin yasal mevzuat tarafindan izin verilen kişisel bilgilerini saklayabilir ve kişisel olmayan verileri istendigi takdirde ucuncu kişilerle paylasabilir.

4.6. Bu bilgilerin toplanma amacı sitenin hizmet kalitesinin artırılmasına yönelik çalışmalar, reklam verenlere sitenin üye portfoyunu tanıtmak ve reklamların kişiye özel gösterilmesinden ibarettir.

4.7. Site açıkca kullanıcı sözleşmesi veya benzer belgelerde belirtmedikçe üyeden rızası alınmadan veya söz konusu bilgiler anonim hale getirilmedikçe üyelerin kişisel bilgilerini paylaşmaz.

4.8. Site bu gibi bilgileri paylaşırken üyelerin menfaatlerini korumaya özen göstereceğini taahhüt eder.

4.9. Site yönetimi herhangi bir adli veya idari sureç çerçevesinde, istenen tüm üye bilgilerini hiçbir koşul öne sürmeden paylaşma hakkına sahiptir.

4.10. Site, teknik problemler veya aksaklıklardan dolayı üye tarafından kesinlikle sorumlu tutulamaz veya hukuki bir yaptırıma maruz bırakılamaz.

4.11. Para fiyatlari için belirtilmiş olan para paketlerindeki fiyatlar site yönetimi tarafindan degiştirilebilir.

Madde 5

Üyelerin Hukuki Sorumluluğu

5.1. Üye, kirazengini.com da sunulan hizmetlere KiraZengini tarafından belirlenen şartlar dısında yetkisiz bir şekilde girmemeye ve yazılımı hiçbir suretle değiştirmemeyi, bu kurallara uyulmamasi halinde KiraZengini'nin uğrayacağı zararları şimdiden tazmin etmeyi kabul ettiğini,

5.2. Diğer kullanıcıları rahatsız ve tehdit etmemeyi, genel ahlaka aykırı, kanun dişi, kişi veya kurumların ismini lekeleyici materyal ve bilgiler ile baskalarına ait bilgileri kayıt etmemeyi yayımlamamayı, dağıtmamayı,

5.3. KiraZengini'nin izni olmadan bu servislerde, reklam yapmamayı, herhangi bir mal veya hizmet satmamayı, bu amaca yönelik tekliflerde bulunmamayi,

5.4. Tehdit edici, ahlak dışı, Irkçı Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına, Uluslararası anlaşmalara aykiırı mesajlar göndermemeyi,

5.5. Kirazengini.com'da verilen servislerin ve yazılımların telif haklarının KiraZengini'ne ait olduğunu, bu yazılımların hiçbir şekilde çoğaltılıp dağıtılamayacağını, kabul ve taahhüt eder.

Madde 6

Kullanıcı Hakları

6.1. KiraZengini belirleyeceği bir üyelik sistemi ile sistemde her türlü kullanıcı işlemlerini yapmaya yetkilidir. Üyelik kişiye özeldir ve aynı üyelik hakları farklı kişilere verilemez.

6.2. Üyeye satın almiş olduğu paket doğrultusunda her gun kazanç elde edebileceği materyaller verilecektir.

Madde 7

Kullanıcı Hakları

Yetkiler; bu sözleşme kapsamında KiraZengini asağıdaki yetkilere kayıtsız ve şartsız sahiptir. Kirazengini.com sitesinin çalışmasını geçici bir süre ile sınırlı veya tamamen durdurabilir. Sistemin geçici yada tamamen durmasından dolayı oyun parası satın alan kullanıcıların yatırdığı ücret Üyenin şirketimize bildireceği hesap numarasına 2 ila 6 aylık süre içinde geri iade olarak yatırılacaktır.

Madde 8

Kayıtların Geçerliliği

Iş bu sözleşmeden doğabilecek ihtilaflarda her iki tarafın kayıtları ile mikrofilm, mikrofis ve bilgisayar kayıtlarının 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu gereğince muteber, bağlayıcı kesin ve munhasir delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu, belirtilen kayitlara her türlü itiraz ve bunların usulüne uygun tutulduğu hususunda yemin teklif hakkından, peşinen feragat ettiğini kabul beyan ve taahhut eder.

Madde 9

Gizlilik

Üye sözleşme süresince ve sözleşmenin her ne sebeple olursa olsun sona ermesinden iki yıllık süre içerisinde KiraZengini ile ilgili hiçbir bilgiyi, şifre ve kodlarını üçüncü kişi ve kuruluşlara vermeyeceğini taahhüt eder. Üyenin bu bilgileri üçüncü kişilere veya kuruluşlara verildiğinin tespit edilmesi halinde, üyelik sözleşmesini derhal iptal edeceğini, müşteri bu konuda kirazengini.com'un uğrayacaği bütün zararları tazmin edecegini simdiden kabul eder.

Madde 10

Vergilendirme

10.1. Üyenin KiraZengini üzerinden yapmiş olduğu tüm işlemler Turkiye’de mevcut Vergi Kanunlari’na gore vergilendirilir.

10.2. Vergi Kanunlarında ileride çikabilecek tüm değişiklikler kendiliğinden bu sözleşme kapsamında hüküm ifade edecektir. Vergi Kanunları uyarınca üye’nin kayıt duzeni ile ilgili tüm sorumlulukları kendilerine ait olacaktir.

Madde 11

Uygulanacak Hükümler - Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri

11.1. Bu sözleşme ile ilgili olarak çikabilecek bütün ihtilaflarda öncelikle bu sözleşme hükümleri, bu sözleşmede bulunmayan hükümlerde ise Turk Kanunları (Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu vb.) uygulanacaktır.

11.2. Iş bu sözleşmeden dolayı doğacak bütün ihtilaflarda Ankara Mahkemeleri ve İcra daireleri yetkilidir.

Madde 12

İade Şartları

Kirazengini.com sitesi; üyelerimize, sitemize üyelik paketleri için ödemiş oldukları oyun para bedellerini, ilgili oyun para bakiyesi üyelere ulaştiği tarihten itibaren 7 günlük süre içerisinde, tarafımıza noter kanalı ile bildirim yapılması koşuluyla ,Üyenin bildirim formun da belitmiş olduğu hesap numaralarına 20 iş günü içinde % 10 havale masrafları ve günlük 5 TL hizmet bedeli, kesintisi yapıldıktan sonra iade edeceğini kabul ve taahhüd eder.